Fazowski z cyklem spotkań w całej Polsce!

Fazowski z cyklem spotkań w całej Polsce!

Wygląda na to, że Dawid Fazowski zwiedził już świat, będąc na fazie, dlatego teraz będzie podróżował przez Polskę na fazie. Każdy, kto chce go spotkać, będzie miał taką możliwość. Faza rozpoczyna cykl spotkań z fanami z całej Polski!


Głównym gwoździem spotkań z Fazowskim będzie oczywiście jego prezentacja poświęcona podróżom. Pojawią się w niej niepublikowane wcześniej historie, a niektóre znane z kanału zostaną znacznie bardziej rozwinięte. Do tego wszystkiego, jak Faza sam zaznacza, podczas spotkań będzie można pić piwo.

Fazowski odwiedzi 5 polskich miast: Kielce, Białystok, Warszawa, Poznań i Wrocław. Spotkania odbędą się w dniach 19-23 lutego. Szczegółowy harmonogram znajdziecie w opisie poniższego filmu:Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest niestety ograniczona. Bilet wstępu kosztuje 20 złotych, co oczywiście jest zrozumiałe, bo trzeba opłacić miejsce spotkania oraz pokryć inne wydatki. Kupicie je tutaj. Faza dodaje, że jeśli zainteresowanie będzie duże, to jest szansa na zorganizowanie dodatkowych spotkań.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.