Fazowski rozpoczął nowy sezon przygód!

Fazowski rozpoczął nowy sezon przygód!

Fazowski ruszył z kolejnym sezonem swoich przygód, a to oznacza, że cotygodniowe niedzielne rytuały z rosołem i Fazowskim znowu się zaczynają!


Na kanale Przez Świat Na Fazie pojawił się vlog, który rozpoczyna czwarty sezon podróży wesołego autostopowicza z Żor. Forma eksploracji i transportu nie zmieniła się, zmiany natomiast zaszły w składzie wyprawy, bo do Dawida dołączyła jego wybranka serca - Pani Fazowska. Co prawda w najnowszym odcinku nie zobaczymy jej zbyt dużo, ale i tak zdążyła już pokazać swoje pazurki. Dawid i Sandra będą podróżować przez Azję.Fazowski w pierwszym odcinku nowego sezonu skupia się głównie na przedstawieniu swojego ekwipunku. Pokazuje swoim widzom, jak przygotował się do wyprawy i co znajduje się w jego plecaku. Jedną z ważniejszych zmian jest lepsze wyposażenie techniczne, czyli aparat z zoomem, który pozwoli mu pokazać więcej i lepiej.

YouTuber zaręcza, że nowy sezon będzie powrotem do jego korzeni i będzie w nim czuć starego, dobrego Fazowskiego, bo wie, że w Afryce się trochę"rozmamlił". Nie możemy się więc doczekać kolejnej niedzieli i przygód Państwa Fazowskich w Azji!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.