Fazowski i relacja z podróży na Ukrainę!

Fazowski i relacja z podróży na Ukrainę!

Wiele osób kiedy się nudzi lubi przeszukiwać otchłanie internetu i swoich facebookowych tablic. Marnują w ten sposób swój czas, który mogliby wykorzystać znacznie lepiej. Na szczęście nie wszyscy tak robią, czego doskonałym przykładem jest Dawid Fazowski, który postanowił nagrać specjalny odcinek i wybrać się na krótką wycieczkę na Ukrainę!


Zapytacie pewnie co robi Dawid kiedy się nudzi? Otóż, wybiera się na wycieczkę do Lwowa i robi z niej relację jako odcinek specjalny dla swoich widzów! Jego podróż zaczęła się oczywiście w Żorach skąd przedostał się do Rzeszowa. Musiał tam łapać stopa, aby dostać się na kolejny przystanek swojej podróży czyli do Przemyśla. Stamtąd już krótka droga dzieliła go do przejścia granicznego w Medyce. Nie obyło się jednak bez emocji, bo na granicy kręciło się dość sporo podejrzanych postaci. Dlatego też Dawid postanowił zachować szczególnie środki ostrożności i zrezygnował z nagrywania zaraz po przejściu przez granicę. Kontynuował je dopiero we Lwowie, gdzie znalazł sobie bardzo tanie, a zarazem całkiem przyzwoite lokum.


Warto wybrać się z nim do Lwowa. Można zobaczyć panoramę miasta ze specjalnego tarasu widokowego, na który już nigdy więcej nie wejdzie i dowiedzieć się trochę o historii tego miasta, a to wszystko bez ruszania się z fotela! Wystarczy dostęp do internetu i ciekawość świata.
Jeśli interesujecie się podróżnictwem, a nie znacie kanału Dawida, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. Odwiedził on już Azję i Amerykę Południową, był w takich krajach jak Meksyk, Wietnam, Indie, czy Paragwaj. Pił też wódkę z pingwinami i zrywał komunistyczne flagi. A teraz szykuje się w kolejną podróż, tym razem na Czarny Ląd, czyli do Afryki! Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o jego kolejnych podróżniczych planach, to informacje na ten temat znajdziecie w tym artykule.


Jak Wam się podoba specjalny odcinek "Przez świat na fazie"? Czekacie na podróż Dawida do Afryki? Napiszcie, jak uważacie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.