Fazowski zapowiada podróż po USA!

Fazowski zapowiada podróż po USA!

Przez Świat na Fazie to jeden z najpopularniejszych kanałów podróżniczych. Przebył tysiące kilometrów po całym świecie, odwiedzając niespotykane miejsca. Odwiedził już między innymi Azję czy Afrykę, a teraz przyszła kolej na Amerykę Północną, a dokładnie Stany Zjednoczone. 


Dziś na swoim fanpage'u na Facebooku Dawid poinformował widzów o następnej podróży, którą planuje odbyć w grudniu lub styczniu. To własnie wtedy spełni swoje kolejne marzenie, a mianowicie wyjazd do Stanów Zjednoczonych Ameryki. W ciągu 5 tygodni planuje przejechać znaną każdemu Drogę 66 (Route 66), odwiedzając przy tym największe miasta tegoż kraju, czyli Nowy Jork, Chicago i Los Angeles. Do przejechania wrzesz USA ma do pokonania blisko 4 tysiące kilometrów!Ponadto w swoim poście ostrzega iż podróż może wiązać się z niemałym ryzykiem, gdyż w niektórych miejscach w USA autostop jest nielegalny. Mimo tego Dawid uspokaja widzów, dodając że znalezienie alternatywy wiąże się z doświadczeniem większej ilości przygód i zwiedzenia jeszcze ciekawszych miejsc. Jednym z czynników, które potęgują ekscytację wyjazdem jest możliwość zobaczenia miejsc, widziane do tej pory tylko w filmach.Fazowski wie, że taka podróż wiąże się z niemałymi kosztami. Dlatego też postanowił rozpocząć współprace z firmami, które umożliwiają mu wyjazd i nie będą integrowały w sprawy związane z nagrywaniem. Dodatkowo zadba o najlepszy sprzęt, by ujęcia z wycieczki robiły jak największe wrażenia na odbiorcy.

Mimo że Dawid nie wyjechał jeszcze do Ameryki, to już śpieszy zapowiedzieć kolejną podróż, tym razem ponownie do Azji. Dwa tygodnie po powrocie zza oceanu, twórca rusza, jak sam to określił, w  "PEŁNOMETRAŻOWĄ WYPRAWĘ AUTOSTOPOWOWĄ DO DRUGIEJ CZĘŚCI AZJI, KTÓREJ W "Przez Świat Na Fazie" nie pokazano". Na pewno jeszcze nie raz wspomnimy o tym na naszej stronie.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.