Fazowski już za kilka dni pojawi się w Polsce!

Fazowski już za kilka dni pojawi się w Polsce!

"Auto Stop Race", czyli największy wyścig autostopowy na świecie, z pasem startowym we Wrocławskim kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego, rozpocznie się już za 3 dni. Uczestników wyścigu, a zarazem fanów "Fazy" czeka na mecie miła niespodzianka, ponieważ właśnie Ten, będzie gościem specjalnym podczas finału!

W swoim ostatnim długim poście na Facebook'u "Przez świat na Fazie", twórca podał niesamowitą wiadomość, którą postanowił się podzielić z fanami. Otóż jego stara znajoma napisała do niego z propozycją przyjazdu na tegoroczny "Auto Stop Race" w Fazanie (tak, to tylko przypadek, że akurat chorwackie miasto, w którym pojawi się meta wyścigu, zwie się podobnie jak ksywka Dawida). Największa impreza autostopowa w Polsce i prawdopodobnie też na świecie, cieszy się niezwykłą popularnością. Co roku udział w wyścigu biorą setki jak nie tysiące osób, których pasją są podróże i poznawanie świata.


Fazowski został zaproszony na imprezę jako gość specjalny. Na miejscu m.in. poprowadzi własną prelekcję. Jak sam mówi, przyjazd na "ASR" zawsze był jego wielkim marzeniem, lecz nigdy nie trafiał z wolnym czasem w termin. Tym razem postanowił nie odpuścić. Jednak, wbrew obawom o przerwę w chwilowej podróży po Afryce, Faza zapewnia, iż takowa nie wystąpi, a od razu po imprezie wraca z powrotem do nagrań z gorącego kraju. Wielki wyścig rozpoczyna się już 29 kwietnia, a jego finał będzie miał miejsce w Chorwacji 4 maja!


W międzyczasie, Dawid chce wykorzystać tę sytuację na możliwość szybkiego załatwienia wizy do Rosji. Problem polega na tym, że Polakom poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej nie zostaje przyznawana wiza do państwa Rosyjskiego. Podczas całego wyjazdu do Europy, w tym do Polski oczywiście, twórca pragnie odwiedzić swój dom oraz rodzinę, niestety tylko na 24 godziny, po czym wyjeżdżając znów na ponad 2 miesiące w dalekie strony, co Dawid przeżywa z bólem na sercu. Tak czy siak, Fazowski cieszy się niezmiernie z możliwości przyjazdu, odetchnięcia i nabrania nowych sił na dalszą drogę po Afryce.

Będziecie śledzić materiały Dawida z ASR? A może sami bierzecie w nich udział? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl