Fazowski zapowiada nową podróż i mocno zmienia plany!

Fazowski zapowiada nową podróż i mocno zmienia plany!

Jeśli czekaliście na powrót Fazowskiego w pełnej okazałości, to właśnie się doczekaliście. Już za niecały miesiąc ponownie ruszy w podróż, by poznać niepoznane i zwiedzić niezwiedzone. 


Dawid podzielił się najświeższymi informacjami organizacyjnymi przy okazji obrony magisterskiej jego wybranki serca - Pani Fazowskiej. Przyznał, że to właśnie obrona była najważniejszą rzeczą do zrobienia przed kolejnymi podróżami.

A więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ruszyć w drogę, ale... Bez żadnego ale! No dobra, z jednym, ale nie takim, jak myślicie. Chodzi o to, że Fazowski zmienia plany podróży. Miało być zwiedzanie Stanów Zjednoczonych na motorze, ALE będzie autostop po nieodwiedzonej jeszcze części Azji. Takie "ale" chyba każdy lubi?W podróży Fazowskiemu będzie towarzyszyła Pani Fazowska, a mają w planach wyruszyć już za niecały miesiąc. Natomiast w najbliższą niedzielę, klasycznie o 12, na kanale zostanie udostępniony film, aby podgrzać atmosferę przed wyjazdem. Nie możemy doczekać się pierwszych efektów i niesamowitych przygód, które zapewne obejrzymy już niedługo.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.