Rezigiusz i Agata otwierają nowy kanał!

Rezigiusz i Agata otwierają nowy kanał!

Na polskiej scenie YouTube zadebiutował właśnie nowy kanał współtworzony przez Remigiusza Wierzgonia oraz jego dziewczynę Agatę - "fartuchy". Tematykę projektu można najprościej określić jako "nieco inne podejście do eksperymentów i life-hacków". 


Jeśli czytaliście nasz artykuł na temat powstania siedziby Thunder Crew (ekipy Rezigiusza), to zapewne rzucił się Wam w oczy fragment odnośnie planów stworzenia wspólnego kanału ReZiego oraz Agaty. Na realizację tego postanowienia nie musieliśmy długo czekać. Przywitajcie profil "Fartuchy"!

Eksperymenty i life-hacki to nieco oklepany rodzaj zawartości na polskiej scenie YouTube, więc Remigiusz z Agatą nie mieli wyjścia - musieli podejść do tematu z nieco innej strony. Oryginalność widać już w pierwszych scenach filmu wprowadzającego, kiedy to okazuje się, że duet występować będzie w... fartuchach właśnie.Projekt nastawiony jest przede wszystkim na zabawę i przeprowadzanie przeróżnych eksperymentów przez osoby, które nie posiadają wykształcenia chemicznego, ale za to charakteryzują się ogromną ciekawością świata. Ten element także widać na pierwszym materiale.

Remigiusz i Agata sprawdzać oraz prezentować będą także interesujące life-hacki oraz tworzyć klipy o tematyce DIY. Co więcej, filmy na kanale ukazywać się będą w każdą sobotę o godzinie 12:00.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Rezigiusza oraz Agaty? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.