Far Cry 5 na pierwszym oficjalnym zwiastunie!

Far Cry 5 na pierwszym oficjalnym zwiastunie!

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami naprawdę solidnej dawki informacji na temat pewnej tajemniczej produkcji, której akcja miałaby toczyć się na Dzikim Zachodzie. Do tej pory pojawiały się tylko plotki i domysły - teraz natomiast wiemy już oficjalnie, że na tych terenach rozgrywać będzie się akcja nowej produkcji z serii Far Cry.
Na początku maja informowaliśmy Was o plotkach, jakie pojawiały się swego czasu w sieci odnośnie tytułowej gry. Do tej pory mogliśmy tylko snuć domysły, czy sceny nagrywane w północnej Montanie będą wykorzystane właśnie w materiałach promocyjnych wspomnianej produkcji. Dzisiaj wiemy już to oficjalnie - w Far Cry 5 przyjdzie nam zwiedzić tereny Montany. Do internetu trafiły cztery krótkie zwiastuny.

Więcej szczegółów dowiemy się natomiast już w nadchodzący piątek, kiedy to zapowiedziana jest światowa zapowiedź nowego tytułu. Jesteśmy niezwykle ciekawi jak tym razem firmie Ubisoft uda się z kolejnym, co by nie było, eksperymentem jeśli chodzi o umiejscowienie swojej nowej produkcji.


Co sądzicie o nowym Far Cry na Dzikim Zachodzie? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.