Fanggotten ponownie komentuje twórczość Jakuba Czarodzieja!

Fanggotten ponownie komentuje twórczość Jakuba Czarodzieja!

W lipcu zeszłego roku na kanale Fanggottena pojawił się materiał, w którym właściciel kanału omawiał nagranie innego internetowego twórcy działającego głównie na Facebooku - Jakuba Czarodzieja. Dokładnie dzisiaj, po roku Fanggotten wraca do twórczości Czarodzieja i komentuje jego najnowszy film. 


W zeszłorocznym materiale zatytułowanym "Największy hipokryta w polskim internecie" Fanggotten skupił się w całości na filmie Jakuba Czarodzieja, w którym porównywał on swoje pokolenie z młodszymi. Twórca skupił się bardziej na negatywnym przedstawieniu zachowań młodszych osób, co nie spodobało się wielu internautom. W materiale Fanggottena wystąpił także Gargamel, a wspólne nagranie zyskało od ubiegłego roku ponad 1,7 mln wyświetleń.


Kilka dni temu Jakub Czarodziej powrócił z kolejnym materiałem ponownie skupiającym się na porównaniu zachowań wybranych grup wiekowych. Tym razem jego poglądy także nie umknęły Fanggottenowi, który ponownie postanowił sprawdzić, czy krytyka zawarta w materiale jest konstruktywna i poprawna.

YouTuber na początku materiału odniósł się także do zeszłorocznego nagrania i poparł swoje argumenty między innymi badaniami. Później przeszedł do analizy w której skupił się na tym, jak bardzo niezgodna z prawdą jest opinia Czarodzieja na temat obecnych nastolatków i osób, o których mowa była w jego filmie.

Jeśli chcecie zobaczyć co na temat materiału Jakuba Czarodzieja do powiedzenia ma Fanggotten, to koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.


 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.