Zmiany na Fame MMA UK - Dawid Malczyński vs. Adrian Polak w walce wieczoru!

Zmiany na Fame MMA UK - Dawid Malczyński vs. Adrian Polak w walce wieczoru!

Po niewątpliwym sukcesie Fame MMA w Polsce, właściciele tejże federacji ogłosili jakiś czas temu brytyjską edycję gali. Wydarzenie mające odbyć się 14 grudnia w Newcastle, może się pochwalić całkiem imponującą kartą walk, w której jest już sporo tamtejszych YouTuberów i influencerów. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o zaplanowanej na Fame MMA UK walce Wojtka Goli z JMX'em. Okazuje się, że ilość polskich zawodników na gali powiększy się o 200% ponieważ Dawid Malczyński zawalczy w walce wieczoru z Adrianem Polakiem!


Początkowo zapowiadana walka wieczoru miała być pojedynkiem pomiędzy gwiazdami MTV- Scotty'm T oraz Stevie'm Bear'em. Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się z instagramowego posta Dawida Malczyńskiego o rezygnacji Scotty'ego T z walki oraz że to właśnie Dawid będzie nowym przeciwnikiem brytyjskiego influencera. Informacja ta po kilkudziesięciu minutach zniknęła z konta Malczyńskiego, a na jego insta story pojawiła się relacja, z której wynikało, że Stevie Bear nie jest jednak pewien czy weźmie udział w walce i da swoją oficjalną odpowiedź nazajutrz. Dzisiaj natomiast, dowiedzieliśmy się o całkowitej zmianie walki wieczoru:
Możemy się tylko domyślać, że nie jest to main event, którego włodarze federacji chcieli na swojej pierwszej brytyjskiej gali jednak w tej sytuacji byli zmuszeni do szybkiej reakcji. Walka Adriana i Dawida z pewnością zainteresowałaby polską publikę, jednak może się przyczynić do zmniejszenia zainteresowania wokół Fame MMA UK wśród Brytyjczyków.Poniżej możecie zobaczyć jak obecnie prezentuje się karta walk Fame MMA UK:

Dawid Malczyński vs. Adrian Polak
Sam Gowland vs. Marty McKenna
Mike Fox vs. Andrew Henderson
Joel „JMX” Morris vs. Wojtek Gola
Ally Law vs. Harry „Nightscape” Gallagher
Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly vs. Michael „Harvey” Jr
Ashley Marie vs. Georgia Harrison
Casey Barker vs. Callum Markie

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.