FAME MMA z kolejnym rekordem polskiego YouTube

FAME MMA z kolejnym rekordem polskiego YouTube

Fame MMA to wydarzenie, którego już trzecia edycja przyciąga coraz więcej fanów. Przed galą odbyły się dwie konferencje, które zostały obejrzane przez ogromną ilość widzów, jednak nikt nie spodziewał się, że w ten sposób uda się kolejny raz pobić rekord oglądalności polskiego YouTube!


Pierwszy raz na FAME MMA odbędzie się walka kobiet – Marty Linkiewicz, która sama nazywa siebie "patoinfluencerką" oraz Esmeraldy Godlewskiej znanej z opublikowanych w sieci coverów wykonywanych z siostrą. Starcie to na pewno bardzo wpłynęło na popularność wydarzenia i przełożyło się na oglądalność poprzedzających go konferencji.
Między przeciwniczkami już podczas pierwszej konferencji doszło do ostrej wymiany zdań, która szybko obiegła cały Internet. Podobne słowne potyczki miały również miejsce w czasie drugiej konferencji, która pobiła rekord i w szczytowym momencie była oglądana przez ponad 240 tysięcy osób. Pierwsza z konferencji cieszyła się mniejszą popularnością (oglądało ją nieco ponad 200 tysięcy osób), ale już wtedy ustanowiła rekord polskiego YouTube.Ale nie tylko dzięki kobiecej walce FAME MMA zdobywa coraz większą popularność. Wpływ mają na to również inne gwiazdy biorące udział w gali. Jest to m.in. Szymon "Isamu" Kasprzyk, który zawalczy przeciwko Danielowi "DeeJayPallaside" Pawlakowi czy Piotr "Bonus BGC" Witczak, który zmierzy się z Szymonem "TAXI Złotówa" Wrzesień. Gala FAME MMA odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.