FAME MMA oraz inne wydarzenia pod znakiem zapytania

FAME MMA oraz inne wydarzenia pod znakiem zapytania

Przypadki zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) zostały wykryte już we wszystkich państwach Unii Europejskiej. W dziesiątkach krajów wprowadzane są restrykcje dotyczące m.in. organizowania imprez masowych czy odbywania zajęć na uniwersytetach. Wyjątkiem nie jest Polska.


Trudno przejść obojętnie obok rozwijającej się dynamicznie epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2). Z powagi sytuacji zdaje sobie coraz więcej rządów na całym świecie. Część państw wprowadziła dziś restrykcje dotyczące organizowania imprez masowych powyżej 1000 osób. Polska także znalazła się w tym gronie.

Władze naszego kraju zakazały organizowania eventów do odwołania. Pod znakiem zapytania stoją więc takie wydarzenia jak chociażby FAME MMA 6 - gala miała planowo odbyć się 28 marca. Osoby odpowiedzialne za wydarzenie wydały właśnie specjalne oświadczenie. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)


Wynika z niego, że gala najprawdopodobniej się odbędzie, ale bez udziału publiczności. Szczegóły zostaną jednak przekazane dopiero za kilka dni, gdy  Federacja FAME MMA uzgodni wszystko ze śląskim wojewodą. Ceny za PPV nie wzrosną.

Problem dotyczy także wielu innych wydarzeń w Polsce. Mowa m.in. o Games Clash oraz warszawskim Comic Conie - nie wiadomo czy te eventy dojdą do skutku.Decyzje władz z pewnością odbiją się także na wielu innych konwentach i spotkaniach e-sportowych. Wszystko jednak dla bezpieczeństwa.

 

Co sądzicie o wprowadzonych restrykcjach? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.