Poznaliśmy pierwsze walki gali FAME MMA 5!

Poznaliśmy pierwsze walki gali FAME MMA 5!

Organizacja FAME MMA wczoraj podała informacje na temat kolejnej, piątej już edycji gali. Fani freak fight z udziałem znanych influencerów obejrzą osiem pojedynków, a gala odbędzie się 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Walką wieczoru będzie pojedynek Isamu vs Rafonix.


Jak dotąd poznaliśmy uczestników trzech walk. Wszyscy z nich to znani w polscy YouTuberzy, a większość z nich brała już udział w poprzednich edycjach FAME MMA. Rafonix pojawił się już w 2. edycji gali, a Isamu w 3. Walczący o pas kategorii średniej AdBuster pojawił się już w 2. edycji gali, a tym razem będzie bił się z debiutującym w FAME MMA Marcinem Malczyńskim. O pas kategorii półśredniej będzie bić się Dawid Malczyński (uczestnik 3. edycji) z debiutującym Tomkiem Olejnikiem.
Jak zapowiadają organizatorzy, pozostałe pięć walk to również "petarda", jednak na nie musimy jeszcze chwilę poczekać. Swoich fanów uspokoiła także Marta Linkiewicz. Na swoich instastories poinformowała, że ona również pojawi się na FAME MMA 5 - na trybunach, dokładnie w sekcji VIP.

Ostatnia gala FAME MMA miała miejsce w czerwcu, więc tym razem organizatorzy zafundowali dłuższą przerwę fanom freak fight. Wówczas w walce wieczoru Lil Masti pokonała Linkimaster. W pojedynkach brali udział również Medusa, Polak czy Kubańczyk. Miejmy nadzieję, że FAME MMA 5 będzie równie emocjonujące co poprzednie edycje gali!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.