Oficjalny trailer FAME MMA 5 i kolejne potwierdzone walki

Oficjalny trailer FAME MMA 5 i kolejne potwierdzone walki

Wczoraj wieczorem na kanale FAME MMA pojawił się długo wyczekiwany trailer piątej edycji gali, która odbędzie się 26 października w Gdańsku. Tym samym, zostały potwierdzone kolejne walki popularnych YouTuberów. 


Wiele wskazuje na to, że nadchodząca gala FAME MMA pobije wszelkie rekordy oglądalności. Zestaw popularnych YouTuberów, którzy się na niej pojawią jest znacznie większy niż w przypadku poprzednich edycji inicjatywy Wojtka Goli oraz BOXDELA. Do tej pory oficjalnie zostało potwierdzonych sześć walk z ośmiu, które mają się ostatecznie odbyć w gdańskiej Ergo Arenie. Są to:

Isamu vs. Rafonix
Marcin Malczyński vs. AdBuster
Dawid Malczyński vs. Tomek Olejnik
Bonus BGC vs. Marcin Najman
Kamil "Kasti" Stępiński vs. Krystian "Krycha" Wilczak


Wraz z publikacją wczorajszego trailera FAME MMA 5, ogłoszona została także szósta walka, która była wyczekiwana przez wielu widzów. Mowa o pojedynku Kruszwila z Mini Majkiem! Pojedynek dwójki popularnych YouTuberów wedle zapowiedzi organizatorów wiążę się z wielką akcją charytatywną, której szczegóły poznamy już wkrótce.Do ogłoszenia pełnej karty walk gali FAME MMA 5 brakuje jeszcze dwóch pojedynków. Jeśli obejrzeliście powyższą zapowiedź do końca, na pewno zwróciliście uwagę na ostatnią scenę. To właśnie w niej widzimy jak rękawice podejmuje zawodniczka. Możemy się zatem spodziewać kolejnej gali z walką kobiet, a czyj to będzie pojedynek, tego dowiemy się najprawdopodobniej już wkrótce. Czekacie na piątą edycję FAME MMA?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.