Fame MMA 3 oficjalnie zapowiedziane. Są spore zaskoczenia

Fame MMA 3 oficjalnie zapowiedziane. Są spore zaskoczenia

Fame MMA organizowane m.in. przez Boxdela to impreza sportowa, w której udział biorą tzw. freak fighterzy, czyli osobistości znane z... niekoniecznie sportowego zacięcia. Właśnie została zapowiedziana trzecia edycja tego cieszącego się ogromną popularnością wydarzenia. 


Fame MMA 2 przeszło do historii - przynajmniej tej memiarskiej. Głównie za sprawą walki wieczoru pomiędzy Rafonixem i Danielem Magicalem, która ułożyła się bardzo niekorzystnie dla tego drugiego. Streamer na początku pojedynku w nieszczęśliwy sposób kopnął Rafonixa i złamał sobie nogę. Starcie odwiecznych wrogów było wyczekiwane przez lata, a nieszczęśliwa kontuzja toruńskiego streamera dodatkowo dodała dramaturgii całemu wydarzeniu.

Fame MMA 3, które odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie ma szansę powtórzyć sukces swojego poprzednika. Nie chodzi bynajmniej o złamanie kolejnej nogi przez któregoś z uczestników - tego każdy chciałby uniknąć. Nawet za cenę najlepszych memów. Organizatorzy jednak odkryli większość swoich kart i trzeba przyznać, że nie osiedli na laurach.

Potwierdziła się właśnie obecność na gali w roli zawodnika jednego z najbardziej oczekiwanych YouTuberów. Otóż Szymon nIesAmUowity Kasprzyk zawalczy na Fame MMA 3. Tak, to szokująca i zarazem niesamowita wiadomość!

Oficjalna zapowiedź odkrywa jednak jeszcze jedną niespodziankę organizatorów. W oktagonie stanie bowiem Marta Linkiewicz - gwiazda InstaStories, znana wśród internautów m.in. z tego, że lubi oddawać się różnym przyjemnościom, a także sprawiać je innym.Internauci zupełnie nie spodziewali się udziału Marty Linkiewicz w kolejnej odsłonie gali Fame MMA - a tym bardziej w roli zawodniczki. Organizatorzy zatem po raz kolejny szokują. Jakby tego było mało, nieoficjalnie mówi się, że jej przeciwniczką będzie jedna z sióstr Godlewskich. Wskazywałby na to opis pod zdjęciem Marty Linkiewicz na Instagramie, w którym Godlewska została wymieniona, jednak po krótkiej chwili wzmianka zniknęła.

Oprócz wymienionych gwiazd w gali wezmą udział także: Dawid Malczyński, Bonus BGC, Filip "Filipek" Marcinek, Dawid "Ambro" Ambroziak, Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, Krystian "Krycha" Wilczak i Marcin "Mnich" Wójcik.

Galę ma poprowadzić Pan Pawłowski. W rolę komentatorów wcielą się natomiast Trybson i AdBuster. W loży szyderców zasiądą Xayoo i Paris Platynov. Natomiast w FAME Studio zobaczymy Różala i zaproszonych gości.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.