Fallout 4 dostępny za darmo!

Fallout 4 dostępny za darmo!

Jeśli ktoś lubi darmowe gry i dobre RPGi to ta oferta jest właśnie dla niego. Tylko jeszcze potrzebny jest Xbox One i już można grać za darmo!


W Microsoft Store Fallout 4 został wystawiony za całe 0 złotych. Falloutów 4 w różnych zestawach jest tam wiele, które kosztują nawet po 289,99 zł - oczywiście z przeróżnymi dodatkami. Jednak gołą wersję czwartej części Fallouta można dostać za darmo. Jak to możliwe?

No właśnie nie do końca jest to jasne, dlatego najlepiej korzystać z promocji najszybciej jak się da. Nie było żadnych oficjalnych zapowiedzi tak dużej promocji ze strony Microsoftu ani Bethesdy, czyli producenta gry.Możliwe zatem są dwa scenariusze. Albo Microsoft udostępnił tę grę za darmo tylko na określony czas, po którym trzeba będzie zapłacić za dalszy dostęp do niej, albo użytkownicy Xboxów One otrzymają grę za darmo już na zawsze, a Microsoft będzie liczył na to, że zdecydują się oni kupić dodatki.

Gra dostępna jest pod tym linkiem i niestety wyłącznie dla posiadaczy Xboxa One - PC-towcy niestety muszą obejść się smakiem.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.