Tragiczna śmierć na zagranicznym YouTube - wszystko przez nieudany prank

Tragiczna śmierć na zagranicznym YouTube - wszystko przez nieudany prank

W pogoni za sławą i rozgłosem ludzie nieraz posuwają się zbyt daleko. Tragiczną dla pewnej pary okazała się próba wybicia na YouTube, kiedy ciężarna Monalisa Perez postrzeliła swojego chłopaka w trakcie nagrywania pranka.
Dwudziestoletnia Monalisa Perez została zatrzymana pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci, po tym jak w trakcie nagrywania filmu na YouTube zastrzeliła swojego chłopaka, Pedro Ruiza. Na ich kanale znajdowały się głównie filmy, na których para robiła sobie wzajemnie żarty. YouTuberzy byli rodzicami jednego dziecka, a także oczekiwali na narodziny drugiego. Według zeznań, Ruiz wpadł na pomysł nagrania filmu, w którym Monalisa strzela w grubą encyklopedię, którą on trzyma przed swoją klatką piersiową. Oskarżona oddała strzał z odległości około 30 cm od ofiary. Cała sytuacja rozgrywała się na oczach 3-letniej córki pary. 

Dwa dni przed tragicznym zdarzeniem, na swoim Twitterze Monalisa zamieściła wpis, według którego para miała nagrać "jeden z najniebezpieczniejszych filmów w historii". Dodała przy tym, że pomysł należy do Pedra, nie do niej.Według ciotki zmarłego, Claudii Ruiz, cała sytuacja jest nieszczęśliwym wypadkiem. Kobieta twierdzi, że para była w sobie zakochana a film nagrali z nadzieją na stanie się celebrytami. Kobieta rozmawiała ze zmarłym przed nagraniem filmu i prosiła go, aby tego nie robili. Dodaje przy tym, że dla Monalisy, którą czeka kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, wystarczającą karą jest już to, że będzie musiała żyć ze świadomością popełnionego czynu.

 

 

 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl