Facebook wprowadza wyczekiwany tryb cichy

Facebook wprowadza wyczekiwany tryb cichy

W dobie trwającej obecnie kwarantanny, praktycznie każdy z nas zmuszony jest wypełniać wszystkie swoje obowiązki w zaciszu domowym. Spędzając cały swój czas w domu, czeka na nas wiele rozpraszaczy uwagi, takich jak chociażby Facebook, który zamierza wprowadzić całkiem przydatną funkcję. 


W skupieniu na swojej pracy zdalnej czy lekcjach online skutecznie rozprasza nas telefon, który jest teraz bardziej niż zwykle na wyciągnięcie ręki. Z częściowym rozwiązaniem problemu przychodzą programiści Facebooka, którzy w najnowszej aktualizacji, zamierzają wzbogacić aplikację o Tryb Cichy. Funkcja ta była wyczekiwana od dawna, a właśnie teraz nastąpił idealny moment, aby znalazła swoje szersze zastosowanie. Włączając tryb cichy możemy na określony przez nas czas wyłączyć wszystkie powiadomienia aplikacji, a kiedy tylko chcemy, przywrócić jej domyślne działanie.Oczywiście można powiedzieć, że to samo oferuje nam fabryczne wyciszenie samego telefonu, jednak przyszła facebook'owa funkcja może okazać się bardzo przydatna, kiedy na przykład czekamy na ważny telefon lub maila. Tryb Cichy ma trafić do aplikacji wraz z jej najnowszą aktualizacją. 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.