Facebook wprowadził opcję reakcji na komentarze!

Facebook wprowadził opcję reakcji na komentarze!

Serwis Marka Zuckerberga wprowadza coraz częściej niezbyt ważne i oczekiwane rozwiązania - takie opinie słychać bardzo często w ostatnim czasie od wielu użytkowników korzystających z Facebooka. Takie głosy obiły nam się o uszy także i wczoraj, kiedy to na portal wdrożona została możliwość reagowania na każdy napisany tam komentarz.
Pomijając ogromne inwestycje giganta w technologię VR to tak naprawdę ostatnie aktualizacje Facebooka opierają się na wdrażaniu możliwości reagowania na posty, wiadomości, a od wczoraj - także komentarze.

Tak graficznie prezentuje się nowa opcja reagowania na komentarze.


W internecie już pojawiają się naprawdę skrajne opinie na temat nowej funkcji. Zdaniem wielu jest to zupełnie niepotrzebne, bo ludzie zamiast pisania komentarza i rozpoczynania dyskusji będą woleli po prostu ocenić dany wpis jednym kliknięciem. Nie brakuje też pozytywnych zdań na temat takiego rozwiązania - ten, kto naprawdę będzie chciał napisać przyzwoity komentarz to i tak go napisze.

My z kolei oczekujemy na moment, kiedy o aktualizacji stanie się trochę ciszej - dopiero wtedy będziemy mogli stwierdzić czy się przyjęła, czy też ludzi zbytnio nie interesuje.

ZAPRASZAMY WAS NA NASZĄ FACEBOOKOWĄ GRUPĘ, GDZIE ZNAJDZIECIE WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI NA TEMAT NASZEJ STRONY!


Co sądzicie na temat nowego rozwiązania wprowadzonego na Facebooku? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.