Facebook wprowadza funkcję służącą do wirtualnych randek

Facebook wprowadza funkcję służącą do wirtualnych randek

Nie jest żadną nowością fakt, że serwisy randkowe, od paru dobrych lat cieszą się ogromną popularnością. Aplikacje takie jak Tinder, zarabiają ogromne pieniądze na mikropłatnościach oraz cieszą się coraz większym gronem aktywnych użytkowników. W ten sam rynek zamierza się wstrzelić platforma Marka Zuckerberga wraz ze swoją nową funkcją - Facebook Dating. 


Facebook Dating wystartował w pierwszych krajach i cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Programiści Facebooka wymyślili ciekawą funkcję, która pozwoli na przeniesienie randek do formuły wirtualnej, ograniczając użytkownikom powody do zaniechania kwarantanny. Spotkania w dalszym ciągu pozostają mocno ograniczone, a Facebook Datingpoza podobnym do Tindera systemem dobierania par oraz czatem z możliwością rozmowy wideo, pozwoli na zaproszenie drugiej połówki na wirtualne wydarzenia, takie jak koncert online czy transmisja wydarzenia sportowego.Wirtualne zaproszenia wciąż są dopracowywane, a konkretna data ich implementacji w aplikacji wciąż nie została w żaden sposób przybliżona. Warto zaznaczyć, że Facebook Dating wciąż nie jest aktywne w Polsce, jednak niewykluczone, że usługa zostanie udostępniona globalnie już niedługo. 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.