Facebook z nowymi ukrytymi reakcjami na posty!

Facebook z nowymi ukrytymi reakcjami na posty!

Facebookowe reakcje na posty oraz komentarze, dostępne są już od ponad 2 lat. Raz na jakiś czas, pojawiają się specjalne ikonki, którymi mogą posługiwać się użytkownicy. Był kwiatek z okazji dnia mamy, a także tęcza z okazji "miesiąca dumy". Wszystko wskazuje na to, że teraz pojawiło się coś nowego!


Dziś w internecie po godzinie 14:00, stworzyło się niemałe zamieszanie. Wszystko za sprawą nowych emotek, które niektórzy widzą pod postami. Możemy zauważyć m.in. emoji samolotu czy ognia. Na ten moment nie wiadomo, czy jest to celowe działanie portalu, easter egg czy może po prostu zwykły błąd.

Źródło: grupa na facebooku - "Social Media"


Jak dać nową reakcję?

Wszystko wskazuje na to, że wystarczy zrobić trzy proste kroki. W pierwszej kolejności wejść w sekcję komentarzy danego posta, dalej kliknąć "lubię to", a następnie przytrzymać ten sam przycisk, aby zostawić po sobie ślad w postaci emoji. Użytkownicy zaznaczają, że nie działa to wszędzie, a dodatkowo emoji często znika po czasie. Właśnie to świadczy o tym, że najprawdopodobniej jest to zwykły błąd serwisu, który może zostać wkrótce usunięty.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.