Facebook kolejny raz udostępnia użytkownikom nową animację

Facebook kolejny raz udostępnia użytkownikom nową animację

Pod koniec czerwca na Facebooku zrobiło się głośno na temat Harrego Pottera, kiedy z okazji 20 rocznicy wydania książki na portalu pojawiły się animacje pojawiających się różdżek. Potem pojawiło się różowe "xoxo", które przywoływało serduszka, a teraz kolejny raz możemy cieszyć się nową funkcją, dzięki której otrzymamy możliwość pogratulowania w nietypowy sposób. 
Ostatnio Facebook zaskoczył nas animacją, która uwalniała na naszym ekranie deszcz serduszek. Wystarczyło jedynie napisać frazę "xoxo" lub kliknąć w czerwony napis dodany przez innego użytkownika, aby "ożywić" naszą tablicę. 

Od dzisiaj nie jest to jedyne słowo, które przywoła nietypowe efekty specjalne. Teraz możemy w równie ciekawy sposób złożyć drugiej osobie gratulacje. Słowa "gratki" bądź "gratulacje" napisane w statusie czy komentarzu spowodują, że na naszym ekranie pojawią się baloniki i konfetti. Podobnie jak z "xoxo" możemy także po prostu kliknąć na kolorowe słowo i cieszyć się takim samym efektem.Nowa animacja to bardzo miły gest ze strony twórców Facebook'a. Okazji do składania gratulacji nie brakuje, a teraz będzie to jedynie przyjemniejsze. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejną taką funkcję, która może pojawić się na portalu już niedługo. Co Facebook wymyśli następnym razem?

 

 

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.