Facebook pozwoli puścić muzykę po wejściu w nasz profil

Facebook pozwoli puścić muzykę po wejściu w nasz profil

Facebook planuje wprowadzić do swojego serwisu coś, co doprowadzi do szewskiej pasji wszystkich melomanów i zachwyci każdego ulicznika. W serwisie będzie można bowiem wyrazić siebie za pomocą muzyki! 


Facebook oficjalnie zapowiedział, że na każdym profilu, który odwiedzimy pojawi się specjalna muzyczna sekcja. Znajomi będą mogli sprawdzić w niej czego słuchaliśmy lub aktualnie słuchamy. Będzie można także "przypiąć" dany utwór do naszego profilu. Fajnie? O ile muzyka nie będzie się nam narzucać i odtwarzać automatycznie, to może być to całkiem ciekawa funkcja. W końcu kto z nas na pierwszej randce nie zadał szablonowego pytania dziewczynie, jakiej muzyki słucha? Teraz serwis zrobi to za nas.Będzie także druga nowość - możliwość dodawania muzyki do materiałów, które publikujemy w relacjach (o ile ktokolwiek to robi). Funkcja ma działać podobnie jak na Instagramie, czyli za pomocą specjalnej naklejki wybierzemy odpowiedni utwór i zdecydujemy, którego fragmentu chcemy użyć.

Oczywiście kiedy i o ile funkcje te trafią do Polski. Klasycznie nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się muzycznych nowości w serwisie. Prawdopodobnie jednak w końcu to nastąpi i będziemy mogli pochwalić się naszym doskonałym gustem muzycznym.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.