Facebook alternatywą dla Tindera - twórcy testują moduł randkowy

Facebook alternatywą dla Tindera - twórcy testują moduł randkowy

Facebook może poszczycić się wręcz niewyobrażalnymi zasięgami, które potrafią stawić czoła największym konkurentom. Tym razem twórcy platformy postanowili spróbować stanąć czoło w czoło z Tinderem i zaimplementować na portalu własny moduł randkowy.


Mark Zuckerberg wraz ze swoimi pracownikami najwidoczniej doszedł do wniosku, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby Facebook zaczął łączyć ludzi w bardziej bezpośredni sposób. Tak oto powstał specjalny moduł randkowy, który właśnie przechodzi wewnętrzną fazę testów.

 Pracownicy korporacji na okoliczności testów zaczęli zakładać fałszywe profile uzupełniając je o różnego typu treści. Okazuje się, że użytkownicy będą mogli dodać do swojego randkowego profilu takie informacje jak płeć, wiek, zainteresowania czy wykształcenie.

Jak zwykle bywa w takich sytuacjach - nie wiadomo kiedy funkcja trafi na portal, lecz nie należy oczekiwać ogłoszenia konkretnej daty, bo znając życie, nowość zostanie wdrożona bez wcześniejszej zapowiedzi.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.