Facebook pomoże znaleźć hydraulika i ekipę sprzątającą

Facebook pomoże znaleźć hydraulika i ekipę sprzątającą

Facebook Marketplace, jak sama nazwa wskazuje jest miejscem, w którym użytkownicy mogą wystawiać i kupować przedmioty. W Stanach Zjednoczonych w życie weszła nowa usługa, która rozszerza jej funkcjonalność.


Nowa usługa polega na ułatwieniu dostępu i kontaktu z fachowcami, których chcielibyśmy "wynająć". Od teraz w Marketplace wszyscy fachowcy, tacy jak hydraulicy czy firmy sprzątające będą zebrani w jednym miejscu, a my możemy pogrupować ich według lokalizacji czy ocen.Dodatkowo oczywiście można się z nimi od razu skontaktować za pomocą Messengera, co wydaje się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Może to sprawić, że łatwiej będzie nam się dogadać z fachowcem.

Na ten moment usługa dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, ale najprawdopodobniej my także ją dostaniemy. Byłaby to bardzo dobra wiadomość, bo ta usługa wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, które pomogłoby w znalezieniu profesjonalisty, co nie jest wcale takie łatwe.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.