Wielka awaria Facebooka i Instagrama!

Wielka awaria Facebooka i Instagrama!

Z problemami technicznymi przychodzi się borykać wszystkim portalom w sieci - nawet tym największym. Kłopoty tego typu dotknęły właśnie platformę Marka Zuckerberga - awarię zgłaszają tysiące użytkowników.


Od ponad godziny większość użytkowników na całym świecie odczuwa skutki awarii największego portalu społecznościowego. Najczęściej zgłaszanym problemem jest błąd przy logowaniu się do konta oraz niepoprawne działanie strony internetowej objawiające się przede wszystkim złym wyświetlaniem przeróżnych sekcji i funkcji portalu. Chodzi tu m.in. o wyświetlanie fanpage, profili użytkowników, zdjęć czy przeglądanie komentarzy. Błąd występuje także w facebookowym czacie oraz w aplikacji Instagram, za który jak pewnie wiecie odpowiada przedsiębiorstwo Marka Zuckerberga.

Mapa przerw w dostawie Facebooka.


Mamy nadzieję, że problem zostanie jak najszybciej wyjaśniony i wszystko wróci do normy w najbliższym czasie. Niektórym użytkownikom ukazuje się komunikat informujący o pracach serwisowych portalu, który w przeciągu kilkunastu minut ma działać już poprawnie.

Źródło mapy: downdetector.pl

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.