YouTuberzy odwiedzili fabrykę przycisków YouTube

YouTuberzy odwiedzili fabrykę przycisków YouTube

YouTuberzy z kanału What's Inside znani są z tego, że sprawdzają, co jest w środku różnych przedmiotów. I to dosłownie, bo najczęściej po prostu przecinają je na pół. Tym razem sprawdzili, jak w środku wygląda fabryka przycisków YouTube - tym razem na szczęście w przenośni. 


Jeśli zastanawialiście się, skąd się biorą przyciski YouTube, ale zawsze wstydziliście się zapytać, to nareszcie macie odpowiedź. What's Inside mieli okazję zajrzeć do oficjalnej fabryki przycisków i przyjrzeć się procesowi ich powstawania od początku do końca, a także poznać odpowiedzialnych za to ludzi.Co ciekawe, mniej więcej w połowie filmu twórcy podeszli do posegregowanych listów, które są dołączane do przycisków i jeden z nich był adresowany do polskiego YouTubera - nie wiadomo jednak, do kogo konkretnie, gdyż nie było na nim zamieszczonej jego nazwy.

Twórcy filmu mieli okazję pomóc wypolerować kilka przycisków oraz obserwować powstawanie nagrody dla Casey'ego Neistata za przekroczenie 10 milionów subskrypcji. Oto, co później z nią zrobili... w pewnym sensie:Trzeba przyznać, że fakt posiadania własnej fabryki przez YouTube do produkcji specjalnych, darmowych nagród jest ewenementem na skalę światową i mało która firma może pozwolić sobie na coś takiego. Zajrzenie za kulisy produkcji tych przycisków zapewne sprawi, że od teraz wielu twórców i widzów zupełnie inaczej spojrzy na te nagrody.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.