Ewron z własną linią ubrań w sklepie Ekipatonosi

Ewron z własną linią ubrań w sklepie Ekipatonosi

W sklepie EKIPATONOSI pojawiła się linia ubrań Ewrona - twórcy często współpracującego z zespołem Friza. Do tej pory można było tam wyłącznie zakupić rzeczy od osób należących do Ekipy. 


Jeśli nie kojarzycie postaci Ewrona, to już przybliżamy Wam jego sylwetkę. Nagrywa on głównie grę Fortnite (oraz sporadycznie Among Us) - często z członkami EKIPY. Posiada na swoim profilu ponad 623 tys. subskrypcji i jest jednym z popularniejszych polskich streamerów publikujących materiały z produkcji od Epic Games.

Ze względu na bliską współpracę z EKIPĄ nie dziwi więc fakt, że jego linia ubrań zawitała do sklepu EKIPATONOSI. Na stronie głównej odnaleźć można dedykowaną rzeczom Ewrona zakładkę. Po wejściu w nią ujrzymy kilka wzorów bluz (219,99 zł) oraz koszulek (69,99).

Źródło: ekipatonosi.pl


Źródło: ekipatonosi.pl


Całość utrzymana jest w dosyć minimalistycznym stylu i ośmielę się stwierdzić, że nie trzeba być widzem Ewrona, by skusić się na zakup. Jeśli bowiem ktoś nie kojarzy znaku rozpoznawczego twórcy (lisa), to nawet nie zorientuje się, iż ma do czynienia z merchem internetowego influencera.

Na razie trwa przedsprzedaż ubrań. Potrwa ona do 8 grudnia. Wysyłka z kolei rozpocznie się dopiero 21 grudnia. Ciekawe więc czy uda się zorganizować sprawną wysyłkę, by dostarczyć bluzy i koszulki jeszcze przez świętami.

Patrząc na współpracę z Ewronem - niewykluczone, że w przyszłości sklep EKIPATONOSI rozszerzy się o ubrania sygnowane logiem innych osób spoza EKIPY.

 

Co sądzicie o ubraniach Ewrona? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.