Topowa Dycha oraz Topowe Teorie Spiskowe z nowymi kanałami

Topowa Dycha oraz Topowe Teorie Spiskowe z nowymi kanałami

Artur Filipowicz - twórca kanału "Topowa Dycha" i "Tylko Historia"  oraz Andrzej Mazuruk - producent i prowadzący Topowych Teorii Spiskowych otworzyli wczoraj nowe kanały! Jesteście ciekawi co na nich znajdziemy?


Pierwszy z nowych kanałów nosi nazwę "Everyman", a jego prowadzącym został Artur. Jest to kanał, który opowie o wszystkim co może interesować współczesnego mężczyznę. Jak zapowiada YouTuber, znajdą się na nim nowinki technologiczne, porady sportowe, inspirujące rozmowy i nie tylko. Twórca mocno zaznacza, że nie będzie to kanał coachingowy, lecz kanał od zwykłych ludzi dla zwykłych ludzi. Materiały na Everyman będą pojawiały się co środę o godzinie 16:30.Drugi z kanałów, którego twórcą został obecny prowadzący Topowych Teorii Spiskowych - Andrzej Mazuruk, nosi nazwę "OSOM". Poruszy on tematy szeroko pojętego hobby i popkultury w tym między innymi podróży, rozrywki oraz tatuaży. Jak pisze YouTuber, widzowie usłyszą m.in. o tym, czy podróż do Izraela jest bezpieczna, jak dbać o tatuaże oraz dlaczego warto zainteresować się polską grą Cyberpunk 2077. Pierwszy z materiałów obejrzycie poniżej, a kolejne z nich będą publikowane w każdy piątek.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.