EURO 2020 na polskim YouTube! Jakie kanały warto oglądać?

EURO 2020 na polskim YouTube! Jakie kanały warto oglądać?

Już dziś rozpoczyna się turniej UEFA EURO 2020! Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które planowo miały odbyć się w zeszył roku, wystartują dziś o 21:00 od meczu Turcja - Włochy. Wkrótce także pierwsze zmagania polskiej drużyny. Jakie kanały na YouTube warto oglądać w związku z turniejem?


Od kilku dni kanały sportowe na YouTube mówią już właściwie o jednym - EURO 2020. Liczne analizy, przewidywania i komentarze dotyczące turnieju coraz częściej pojawiają się na stronie głównej serwisu, a oficjalne otwarcie turnieju dopiero przed nami. W tym artykule przedstawimy wam kilka sportowych kanałów, które warto obserwować w czasie trwania Mistrzostw Europy.

 

Łączy nas piłka


Każdy kibic polskiej reprezentacji powinien zapoznać się z oficjalnym kanałem polskiej reprezentacji - Łączy nas piłka. Na kanale publikowane są vlogi z przygotowań do EURO, a wkrótce i z samego turnieju. Oprócz popularnego formatu przedstawiającego kulisy kadry, na kanale publikowane są ciekawe rozmowy z piłkarzami oraz sztabem trenerskim, a także odbywają się transmisje na żywo z konferencji prasowych.


Kanał Sportowy


Kanał Sportowy prowadzony przez dziennikarzy takich jak Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski czy Tomasz Smokowski, to pozycja obowiązkowa dla fana piłki nożnej podczas EURO 2020. Panowie do programu na czas trwania turnieju zaprosili wielu ekspertów, którzy zagoszczą w dedykowanych programach każdego dnia turnieju. Na kanale sportowym od rana możemy oglądać program "Moc Euro", dalej program "Mecz Dnia", a po dniu pełnym emocji o 23:00 rozpocznie się "Hejtpark", w którym wraz z widzami skomentowane zostaną wszystkie mecze danego dnia.WeszłoTV


WeszłoTV to kolejny polecany przez nas kanał sportowy na czas EURO 2020. Oprócz transmisji na żywo z interesującymi ekspertami od piłki nożnej czy rozrywkowych filmów w temacie, na kanale rozpoczęła się właśnie seria vlogów z turnieju od Jakuba Białka. W dobie utrudnionego podróżowania, wielu widzów z pewnością doceni ten format. Polecamy!


Footroll


W czasie EURO 2020 warto być ze wszystkimi najważniejszymi wiadomościami dotyczącymi turnieju. W ciekawy i humorystyczny sposób jak zawsze przedstawia je Footroll, który łączy sporą wiedzę i swoją analizę z interesującymi wstawkami, tworząc przy tym materiały, które świetnie się ogląda.


Footbreak


Równie interesujące materiały dotyczące piłki nożnej tworzy Footbreak. Szczególnie polecamy serię "Futbol bez cenzury", w której twórca dzieli się masą ciekawostek dotyczących drużyn czy piłkarzy. Jednym z ostatnich materiałów jest historia spotkań Polski i Słowacji, z którą gramy nasz pierwszy mecz na EURO 2020.

Footgol TV


Turniej takiej rangi to także liczne analizy taktyczne zespołów. Z nimi dzieli się m.in. twórca kanału Footgol TV, który szczegółowo przedstawia grę drużyn przedstawiając przy tym liczne schematy dotyczące konkretnych fragmentów spotkania. 

A wy, macie swoje ulubione kanały piłkarskie na czas EURO 2020? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.