ESPORT NOW - jedyne takie widowisko e-sportowe już w maju!

ESPORT NOW - jedyne takie widowisko e-sportowe już w maju!

E-sport to dziedzina, która w Internecie przyciąga do siebie z roku na rok miliony nowych użytkowników. Warto jednak czasem zrobić coś poza komputerem i zobaczyć e-sportowe rozgrywki na żywo, a przy okazji spotkać znanych ich zawodników czy komentatorów. Z tego właśnie powodu już w maju odbędzie się jedno z największych wydarzeń związanych z gamingiem w Polsce - ESPORT NOW 2016!


Co, gdzie i kiedy?


ESPORT NOW będzie miało miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 28-29 maja bieżącego roku! To właśnie tam zbiorą się zawodnicy takich gier jak Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends. Mimo tego, organizatorzy zapewniają, że to nie wszystkie tytuły, a pula nagród opiewająca na 64 tys. złotych może ulec zmianie!Turniej Counter-Strike: Global Offensive


Inicjatorzy postanowili zaprosić cztery czołowe, polskie drużyny: Lounge Gaming, Team AGG (ex-Vexed), noMERCY HyperX oraz Team Refuse. Kolejna czwórka zostanie wyłoniona z otwartych kwalifikacji, które wystartują już niebawem.Turniej League of Legends


Do Wrocławia przyjedzie zespół Jakuba "Creatona" Grzegorzewskiego – Illuminar Honor Gaming oraz formacja stworzona przez starych wyjadaczy polskiej sceny, czyli Not Good Anymore z Krystianem „Czaru” Przybylskim na czele. Tak jak w przypadku CS:GO inwitację otrzymają jeszcze dwie drużyny, natomiast pozostali uczestnicy zostaną wyselekcjonowani na drodze otwartych kwalifikacji.


INFOGRAFIKAESN

Zmagania w League of Legends skomentuje znany już chyba wszystkim duet, który potrafi popisać się zarówno profesjonalizmem jak i dobrym humorem. Chodzi tu oczywiście o Norberta „Disa” Gierczaka oraz Damiania „Nervariena” Ziaje. Komentatorami Counter Strike: Global Offensive będ natomiast Patryk „Easy” Dzięcioł i Piotr „Izak” Skowyrski - duet znany już wszystkim m.in. z ostatnich rozgrywek Dreamhack'a. Jakby cieakawych osobistości było Wam mało, ESPORT NOW odwiedzą m.in.: Kubon, MKRR3 i Arquel.Chcesz kupić bilet na ten event? Kliknij w poniższy obrazek!
kup bilet


Jeśli masz już bilet, nie zapomnij odwiedzić też facebookowego wydarzenia ESPORT NOW, oraz pamiętaj by śledzić naszą stronę podczas jego trwania! Będziecie 28 i 29 maja we Wrocławiu?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.