Bardzo ekskluzywna nagroda na ESL One w Katowicach dla zawodnika turnieju!

Bardzo ekskluzywna nagroda na ESL One w Katowicach dla zawodnika turnieju!

ESL One, czyli pierwszy turniej w Polsce klasy Major w Dotę 2 zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę i niedzielę w katowickim Spodku zostanie rozegrany turniej, w którym nagroda dla zawodnika turnieju wybranego przez publiczność jest bardzo drogocenna. 


A to wszystko za sprawą Mercedesa, który coraz poważniej patrzy na esport i angażuje się we wszelkie wydarzenia.  A więc domyślacie się już, co będzie nagrodą dla zawodnika turnieju, wybranego przez publiczność? Zgadza się, nowy Mercedes!Ponadto na imprezie zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce nowa A Klasa samochodów od producenta ze Stuttgartu. Pula nagród w tegorocznym ESL One wynosi aż 1 milion dolarów, aczkolwiek nowy Mercedes z pewnością byłby miłym "dodatkiem" dla każdego.

Trzeba przyznać, że działania marketingowe Mercedesa robią wrażenie i można powiedzieć, że nadają dodatkowej rangi samemu wydarzeniu. Świadczy to o tym, że duże marki niezwiązane z esportem coraz poważniej patrzą na tę dziedzinę rozrywki, co oczywiście bardzo cieszy.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.