ESL One Cologne będzie majorem! Wielka kasa w puli!

ESL One Cologne będzie majorem! Wielka kasa w puli!

ESL One Cologne znowu będzie zaliczany jako major. przy wsparciu firmy Valve. 16 najlepszych drużyn rozgrywać będzie mecze w LANXESS arena. Pula nagród wyniesie milion dolarów!


Osiem drużyn już może być pewnych udziału w turnieju. Są to tzw. "legendy", które dostały zaproszenie na turniej. Na tej liście znajduje się polski zespół Virtus.Pro. Pozostałe osiem zostanie wyłonionych w turnieju kwalifikacyjnym. Faza grupowa odbędzie się 5-7 lipca, a decydujące starcia rozgrywane będą w ciągu kolejnych trzech dni.


Transmisja rozgrywek będzie dostępna jak zwykle przez GOTV, ale także przez na kanałach partnerskich ESL. Fani, którzy postanowią uczestniczyć w tym wielkim święcie dla graczy, będą mogli dostać autografy swoich ulubieńców, obejrzeć repliki skinów, a także spać pod namiotem w ESL One Camp.


Jeśli bylibyście zainteresowani biletami, ceny wahają się od 41-301 euro. Cena specjalnej loży wynosi 2999 euro. Więcej informacji uzyskacie na stronie głównej imprezy.


Poniżej możecie obejrzeć teaser imprezy, a także relacje z zeszłego roku:
Źródło: cybersport.pl


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.