Wyjazd blogerów z całego świata do Indii - oto nasz reprezentant!

Wyjazd blogerów z całego świata do Indii - oto nasz reprezentant!

Wbrew pozorom nie chodzi o Evareza, czyli Tomka Pikusa, przed którym ostatnio także otworzyła się możliwość wycieczki po Indiach, tuż po tym, jak popisał się on bezinteresowną pomocą dla atakowanego cudzoziemca. Naszym reprezentantem w wycieczce do Indii jednak jest jeszcze ktoś inny i nie jest to wcale Krzysztof Gonciarz.


Gonciarz pojawił się tutaj nieprzypadkowo, bo jakiś czas temu brał on udział w podobnym projekcie, zwiedzając Izrael. Ponadto reprezentantem Polski w wycieczce do Indii jest Emil Truszkowski, czyli jego bliski współpracownik.

Został on zaproszony do Kerali, czyli indyjskiej miejscowości, w której 30 uczestników z 30 krajów będzie poznawało tamtejszą kulturę, ludzi, zabytki i przyrodę. Pobyt vlogerów i blogerów z całego świata jest przewidziany aż na 2 tygodnie, a więc możemy być pewni, że czeka nas jeszcze wiele atrakcji od Emila.

Oto pierwszy film z przygody w Indiach:Już w pierwszym odcinku, w którym podróż po Indiach dopiero się zaczyna, można zobaczyć wiele wspaniałych miejsc i dowiedzieć się czegoś ciekawego o Indiach. Bardzo ciekawy jest również fakt, że przybyli YouTuberzy traktowani są przez media jak gwiazdy dużego formatu, co dodaje prestiżu całemu projektowi.

Emil zachęca do obserwowania go na jego Instagramie, bo tam znajdzie się sporo zdjęć i Insta Stories z odwiedzanych przez niego miejsc. Jeśli więc chcecie być na bieżąco i poznać kulturę Indii z perspektywy turysty, to macie ku temu świetną okazję. Czekamy na kolejne odcinki serii!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.