Elon Musk został raperem!

Elon Musk został raperem!

Uwaga, to nie spóźniony żart z okazji prima aprilis! Elon Musk, założyciel PayPala, SpaceX i Tesli opublikował na SoundCloudzie rapowy kawałek poświęcony tragicznej śmierci postrzelonego w 2016 roku goryla Harambe.


Young Multi, Czuux czy Kamerzysta - lista rapujących YouTuberów jest naprawdę długa i stale się powiększa. W środowisku twórców internetowych nikogo nie dziwi, że ich koledzy po fachu rapują, osiągając mniejsze lub większe sukcesy. Jednak kompletnie nikt nie mógł spodziewać się, że Elon Musk spróbuje swoich sił w branży muzycznej!

Miliarder stworzył label o nazwie Emo G Records i opublikował na SoundCloudzie debiutancki kawałek pt. RIP Harambe, który możecie przesłuchać poniżej:Elon Reeve Musk to przedsiębiorca i filantrop, założyciel takich gigantów jak PayPal, SpaceX czy Tesla. Wizjoner, posiadający w swojej głowie dalekosiężne plany skolonizowania Marsa. Przy tym wszystkim to jednocześnie ekscentryk, który dzięki swoim kontrowersyjnym wpisom na Twitterze oraz specyficznemu poczuciu humoru stał się internetowym celebrytą.Utwór to hołd dla goryla Harambe, który w maju 2016 roku został prewencyjnie zastrzelony przez pracowników ogrodu zoologicznego w Cincinnati, kiedy na jego wybieg spadł chłopiec. Śmierć zwierzęcia odbiła się szerokim echem na świecie, a Harambe stał się bohaterem niezliczonych memów. Piosenka Muska jest przepełniona auto-tunem oraz charakterystycznym dla mumble rapu podkładem muzycznym.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu