Elon Musk i fabryka cukierków. Szalony pomysł miliardera

Elon Musk i fabryka cukierków. Szalony pomysł miliardera

Elon Musk chyba zaczął sobie zdawać sprawę z tego, że jeszcze trochę i nikogo już nie zadziwi swoimi szalonymi pomysłami. Dlatego pomyślał o produkcji cukierków. 


Można było się po nim spodziewać dosłownie wszystkiego - włącznie z kolonizacją Marsa, ale... cukierki? Tego nie przewidział nawet największy łakomczuch. Chociaż brzmi to jak żart primaaprilisowy, to jednak nim nie jest. Na swoim Twitterze Elon Musk napisał, że zakłada firmę z cukierkami, która będzie niesamowita:Później natomiast dodał, że mówi super poważnie. Na tę chwilę nieznane są żadne szczegóły, ale czy czegoś Wam to nie przypomina?Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czym okaże się najnowszy projekt Elona Muska i czy cukierkowa firma zajmie się produkcją cukierków czy jest to tylko jakaś przenośnia? To chyba wie już tylko Elon Musk i jego współpracownicy. Trzeba mu jednak przyznać, że wie, jak wzbudzać zainteresowanie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.