Sklep ekipy Friza oficjalnie otwarty!

Sklep ekipy Friza oficjalnie otwarty!

Ekipa Friza to dosyć specyficzny projekt jak na polskie warunki i chyba jego oryginalność czyni go tak wyjątkowym. Patrząc na generowane przez członków zespołu wyświetlenia, fani YouTubera pokochali oferowany przez grupę przyjaciół content. Jak przyjmie się więc nowo powstały sklep?


Dokładnie tak. O powstaniu specjalnego sklepu poinformował Friz i sam pomysł od razu spotkał się z bardzo skrajnymi opiniami - część osób przyjęła przedsięwzięcie z nieukrywaną radość, a niektórzy wyrazili jawną dezaprobatę. Jak możemy wyczytać na stronie projektu, sklep EKIPATONOSI "powstał z myślą o zmianie garderoby EKIPY na sprawdzone produkty najwyższej jakości". O tym, że ekipa przyłożyła się do projektu w możliwie profesjonalny sposób, świadczy chociażby fakt, że zdecydowała się ona na zakup naprawdę dużej przestrzeni w celu nadzorowania sklepu i magazynowania produktów.Członkowie EKIPY mają przed wypuszczeniem na rynek  jakiejś rzeczy testować ją tak długo, aż zdecydują, że może być "przymierzona" przez innych. Okej, ale co tak naprawdę znajdziemy w sklepie EKIPATONOSI?

Głównie są to koszulki (od 54,99 do 59,99 zł) z kilkoma wzorami napisu "EKIPA" w różnych kolorach. Na Instagramie projektu już opublikowano mnóstwo komentarzy odnośnie pomysłów na kolejne grafiki umieszczane na t-shirtach.

Tak prezentują się wybrane wzory na koszulkach ze sklepu Ekipy!


Kolejnymi przedmiotami są koszulki typu longsleeve (79,99 zł), czyli z długimi rękawami. W tym przypadku na razie mamy jeden wzór (napis "EKIPATONOSI") w trzech kolorach (czerwony, biały oraz czarny).

Longsleeve "EKIPATONOSI" w czarnej wersji kolorystycznej.


W sekcji gadżety znajdziemy dosyć typowe rzeczy pokroju opasek na rękę z autografami członków EKIPY (9,99 zł) i smyczy z napisami EKIPA (9,99 zł). Oprócz tego możemy zakupić także... srebrną taśmę klejącą (24,99 zł) z napisami EKIPA.

Część gadżetów ze sklepu Ekipy. Opaski dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i podpisach reszty członków Ekipy.

Co sądzicie o sklepie EKIPY i znajdujących się tam przedmiotach? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.