Blisko pół miliona wyświetleń w 15 minut. Ekipa z drugim singlem promującym płytę

Blisko pół miliona wyświetleń w 15 minut. Ekipa z drugim singlem promującym płytę

Dziś o godzinie 18:00 zgodnie z zapowiedzą na kanał Ekipy trafił drugi singiel promujący płytę Ekipy Friza. Klip do piosenki "ZAEBYŚCIE" z gościnnym udziałem rapera Qry'ego w zaledwie 15 minut od publikacji został obejrzany blisko pół miliona razy. 


Dokładnie miesiąc temu swoją premierę miał utwór "3KIPA", który został opublikowany wraz ze startem preorderu pierwszej płyty Ekipy Friza. Teledysk pobił rekord polskiego YouTube i w 24h został odtworzony 3,7mln razy. Czy nowa piosenka Ekipy pobije ten rekord?

Dziś o 18:00 na kanale Friza i spółki pojawił się klip do "ZAEBYŚCIE". W zaledwie 15 minut od publikacji, teledysk został odtworzony ponad 400 tysięcy razy. Chwilę później, licznik wyświetleń... zatrzymał się. Jest to dość standardowe przy premierach topowych artystów, których materiały zbierają ogromne wyświetlenia w krótkim czasie, co najpewniej związane jest z procedurą serwisu sprawdzającą pochodzenie wyświetleń. Wkrótce licznik powinien zostać zaktualizowany.Biorąc pod uwagę, że licznik wyświetleń pokazuje liczbę odtworzeń materiału z opóźnieniem w stosunku do zakładki "YouTube Studio" i statystyk danego twórcy, śmiało możemy stwierdzić, że w ciągu 15 minut wyświetlenia zbliżyły się do granicy 500 tysięcy. Czy będziemy mieli do czynienia z kolejnym rekordem polskiego YouTube w 24h? Jeśli tak będzie, z pewnością was o tym poinformujemy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.