EKIPA z nowymi produktami. Są nimi czekoladowe praliny i batonik

EKIPA z nowymi produktami. Są nimi czekoladowe praliny i batonik

EKIPA podzieliła się nowymi informacjami w sprawie kolejnych produktów spożywczych sygnowanych ich logo. Do dystrybucji trafiły właśnie czekoladowe praliny oraz batoniki "Choco Cup", które powstały przy współpracy z firmą MILANO.


Po sukcesie związanym z napojami, a dalej także donutami, Ekipa podzieliła się nowym produktem spożywczym, który wkrótce pojawi się w pierwszych sklepach. Co to dokładnie?

Pierwszym produktem są czekoladowe praliny, zwane także challenge'owymi czekoladkami. W ich opakowaniu znajduje się 6 różnych smaków, zawiniętych w trzy rodzaje papierków. W ten sposób można wylosować przeciwstawne smaki - gumę balonową lub bazylię, truskawkę lub smak wędzony oraz orzech arachidowy lub smak słony.Kolejnym ogłoszonym produktem jest "Choco Cup", czyli batonik o mlecznym smaku nadziewany prażoną kukurydzą. Jest to mały, 20-gramowy krążek oblany czekoladą.Dystrybucja wspomnianych produktów właśnie się rozpoczęła, a według informacji, jakie znaleźliśmy w internecie, produkty już pojawiły się w niektórych miejscach.

 

Spróbujecie nowych słodyczy EKIPY? Piszcie!


Źródło: Ekipa Holding

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.