EKIPA z koszulką stworzoną przez podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

EKIPA z koszulką stworzoną przez podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

EKIPA ogłosiła kolaborację z Fundacją Mam Marzenie. Jej podopieczni odwiedzili w zeszłym roku influencerów i zaprojektowali wyjątkowe wzory koszulek. Jeden z nich trafił właśnie do oficjalnej sprzedaży.


EKIPA zaprezentowała zupełnie nowy wzór koszulki, który będzie dostępny w wirtualnym sklepie wyłącznie do 20 maja. Jest on jednak wyjątkowy, ponieważ odpowiadają za niego podopieczni Fundacji Mam Marzenie. Odwiedzili oni dom EKIPY w październiku ubiegłego roku i jednym z punktów spotkania było właśnie zaprojektowanie specjalnej grafiki.

Najciekawsze projekty trafiły do działu graficznego EKIPY, gdzie zostały nieco dopracowane i dostosowane do późniejszego druku na odzieży. Debiutujący właśnie wzór "Dreamer" stanowi więc część akcji charytatywnej organizowanej wraz z Fundacją Mam Marzenie. 

Źródło: EKIPA


Od dziś do 20 maja można kupić widoczną wyżej koszulkę za 69,99 złotych. Co jednak najważniejsze - cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany właśnie Fundacji Mam Marzenie. Jeśli zdecydujecie się na zakup, to musicie wiedzieć, że wysyłka rozpocznie się dopiero około 6 czerwca.

Sam wzór prezentuje się naprawdę estetycznie i myślę że skusić mogą się na niego nawet osoby nie będące fanami EKIPY. Jej logo jest bowiem tak umiejętnie wkomponowane w całość, że nie rzuca się w oczy.

 

Co sądzicie o całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.