Ekipa YouTuberów i wspólna rozgrywka w CS:GO!

Ekipa YouTuberów i wspólna rozgrywka w CS:GO!

Ostatnio jesteśmy świadkami naprawdę ciekawych grupowych przedsięwzięć jeśli chodzi o nagrywanie gier komputerowych na YouTube. Kilku polskich twórców internetowych wzięło udział w "Meczu Gwiazd" organizowanym przez Fantasy Expo Challenge. Co z tego wyszło?


Miesiąc temu informowaliśmy Was o wspólnym projekcie Izaka, Roja, Rocka oraz Reziego, którzy to na specjalnej transmisji na żywo postanowili wraz z grupą swoich widzów zagrać w PUBG. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Okazuje się, że to nie koniec tego typu działań ze strony polskich twórców.

Tym razem mowa o wspólnej zabawie przy Counter Strike: Global Offensive. Udział w grze wzięły takie osoby jak chociażby Izak, Rojo, Maciek Dąbrowski, Dezy, Diss, Tybek, Wonziu czy zawodnik drużyny Izakoo Boars - Neex. Sam pojedynek nie był oczywiście profesjonalny, bo nie o to w tym wszystkim chodziło, ale oglądanie zapisu z potyczki, która odbyła się na żywo na Twitchu ESPORTNOW, naprawdę może umilić czas dzięki doborowemu towarzystwu. Poniżej znajdziecie kilka perspektyw tego spotkania:

Wydawać by się mogło, że tego typu organizowanie się w większe grupy aby wspólnie zagrać i nagrać jakiś materiał wśród większości twórców na polskiej scenie jakby zanikło. Miło jest więc obserwować takie przedsięwzięcia jak to tytułowe i miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy świadkiem kolejnego!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.