Ekipa właśnie pobiła kolejny rekord polskiego YouTube!

Ekipa właśnie pobiła kolejny rekord polskiego YouTube!

Dokładnie miesiąc temu 24h po wypuszczeniu kawałka "3KIPA", Ekipa Friza ustanowiła nowy rekord polskiego YouTube w największej liczbie wyświetleń uzyskanych w pierwszą dobę od publikacji materiału. Wczoraj swoją premierę miał kolejny singiel YouTuberów - "ZAEBYŚCIE", który pobił tamten wynik. 


W ubiegłym miesiącu, piosenka "3KIPA" uzyskała w pierwsze 24h od jej publikacji 3,7mln wyświetleń w serwisie YouTube. Ekipa wyprzedziła tym samym psa pająka od Wardęgi, #Hot16Challenge2 Andrzeja Dudy i pobiła swoje wcześniejsze osiągnięcia, jak chociażby 3,4 mln pod "Influencerami bez cenzury" czy 3,14 mln pod "Przejmujemy Jutuby".

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO RANKINGU NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYCH FILMÓW W PIERWSZE 24H OD PUBLIKACJI NA POLSKIM YOUTUBE.


Te wyniki mogą jednak odejść w zapomnienie przy tym, co Ekipa wykręciła w ciągu ostatniej doby. Ich klip do utworu "ZAEBYŚCIE", który został opublikowany wczoraj o godzinie 18:00, dokładnie po 24h od publikacji osiągnął wynik 4,7 mln wyświetleń!Źródło: @frizoluszek (Instagram)


Wraz z dzisiejszym rekordem Ekipa po raz kolejny udowodniła, że największa popularność jeszcze przed nimi. Mało kto wierzył, że rekord spod pierwszego singla promującego ich płytę zostanie pobity, a jednak. Z niecierpliwością czekamy na kolejne osiągnięcia składu i gratulujemy!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.