Ekipa odpowiada na zarzuty w swoją stronę

Ekipa odpowiada na zarzuty w swoją stronę

Od niedawna wokół Ekipy Friza pojawia się sporo kontrowersji i problemów związanych z wizerunkiem grupy. Kumulacja niefortunnych sytuacji spowodowała, że na twórców spadła fala krytyki od ich własnych widzów. Friz wraz z resztą członków postanowił odnieść się do zarzutów i rozwiązać wszystkie nieścisłości.


Problemy wytykane przez widzów przede wszystkim dotyczą nieciekawych zachowań i ruchów Ekipy, które przez brak wyjaśnień pozostawiały po sobie jedynie niekorzystne spekulacje ze strony fanów, jak i portali plotkarskich.

Prawdziwą burzę wywołało w czerwcu tego roku wydanie płyty muzycznej Ekipy, a szczególnie produkty dodawane do opakowania premium. W recenzjach publikowanych w sieci często wypowiadano się negatywnie o jakości dodatków. Niedługo później widzowie zaczęli krytykować również same filmy ekipowiczów, sugerując „wypalenie” czy widoczną niechęć do nagrywania.

Czarę goryczy przelał temat kradzieży logo nagłośniony przez Sylwestra Wardęgę. Twórca w swoim ostatnim filmie podsumował liczne kontrowersje, które od dłuższego czasu były przemilczane i nieporuszane przez Friza.Po emisji materiału wiele kanałów commentary, czy nawet osób wcześniej niezainteresowanych działalnością Ekipy zaczęło się zastanawiać, czy YouTuberzy odniosą się do sprawy.

Dzisiaj, na kanale EKIPA wreszcie zjawił się długi, bo prawie 2-godzinny film, w którym Karol rozmawia z poszczególnymi członkami grupy. W filmie wystąpili m.in. Wujek Łuki, WersowNowciaxTromba i Marcysia. Wspólnie odnieśli się oni do ostatnich wydarzeń i podali ich przyczyny. 

Jak oceniacie wyjaśnienia Ekipy? Dajcie znać w komentarzach!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.