Ekipa Friza z ambitnymi planami. Wkrótce poznamy ich część

Ekipa Friza z ambitnymi planami. Wkrótce poznamy ich część

Opublikowany miesiąc temu dokument Ekipy Friza zebrał już blisko 9 milionów wyświetleń. Wraz z nim, widzowie poznali prawdziwą twarz influencerów bez cenzury. Fani Ekipy czekają jednak na nowości, jakimi twórcy zaskoczą nas w 3 sezonie. Te nadchodzą wielkimi krokami, a między innymi Wujek Łuki dzieli się na swoim Twitterze szczegółami.


Już jutro, czyli dokładnie miesiąc po oficjalnym ogłoszeniu 3 sezonu i zapowiedzi pierwszej płyty Ekipy, na kanał twórców trafi drugi singiel promujący ich album. To jednak nie wszystko.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)


Wujek Łuki na Twitterze dzieli się od kilku dni kolejnym planami dotyczącymi Ekipy. "Spodziewajcie się nas... po prostu wszędzie" - pisze m.in. Łukasz.

 Jak dowiadujemy się także z najnowszych wpisów Ekipowiczów, dziś odbyła się analiza planów Ekipy na najbliższe 3 lata. Część z nich zostanie podanych do informacji. Jutro ukaże się nowy klip i utwór Ekipy, 13 kwietnia "coś ciekawego", a już za tydzień nowy odcinek WipBros z udziałem Wujka Łukiego, który dziś został nagrany i dowiemy się z niego najprawdopodobniej nowych informacji o planach Ekipy Friza.

 Jak dowiadujemy się także od twórców, "największe uderzenie" ma mieć zaraz po premierze płyty. Domyślacie się jakimi wiadomościami zaskoczy nas jeszcze Ekipa Friza?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.