Ekipa Friza ponownie zamieszkała razem!

Ekipa Friza ponownie zamieszkała razem!

Nowe odcinki Ekipy Friza, choć publikowane z mniejszą regularnością niż kiedyś, nadal cieszą się wielkim zainteresowaniem. Jakiś czas temu widzów zasmuciła informacja o podziale Ekipy na dwa domy. Taki stan rzeczy nie potrwał jednak długo, a wszyscy członkowie ponownie mieszkają razem! Co to oznacza?


Ekipa swój sukces zawdzięcza przede wszystkim naturalnej integracji, która nastąpiła w wyniku mieszkania w jednym domu. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, zespół dokonał przeprowadzki. Ekipa została podzielona na dwa różne domy, co nie do końca spodobało się widzom, którzy przyzwyczajeni byli do materiałów z jednego miejsca.

Wczoraj jednak, Friz na swoim kanale opublikował wideo, z którego wynika że Ekipa znów zamieszkała razem. Stało się do dzięki zwolnieniu drugiej części domu, w który przez ostatni czas mieszkał m.in. Karol z Weroniką. Od teraz cała Ekipa mieszka w jednym miejscu, a do tego zyskano olbrzymią przestrzeń do nagrywania materiałów, w tym m.in. znajdujący się wewnątrz budynku basen.Z nowym domem zapoznał nas Poczciwy Krzychu, który na swoim kanale opublikował specjalny materiał z przeprowadzki oraz oprowadził widzów po nowej części nowego domu.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.