Ekipa Friza publikuje film dokumentalny i startuje z preorderem płyty

Ekipa Friza publikuje film dokumentalny i startuje z preorderem płyty

Rozpoczął się właśnie finał drugiego sezonu EKIPY. Na kanale Friza pojawił się z tej okazji dwugodzinny film dokumentalny oraz zapowiedź płyty z utworami, nad którymi EKIPA pracowała przez ostatnie miesiące.


Minął kolejny rok, a co za tym idzie - drugi sezon projektu EKIPA. Widzowie oczekujący finału z prawdziwego zdarzenia nie mogą narzekać. Friz opublikował bowiem właśnie dwugodzinny materiał przedstawiający historię całego przedsięwzięcia. To jednak nie wszystko, bo jeszcze dziś EKIPA podzieli się kolejnymi dwoma materiałami.To jednak dopiero początek atrakcji. Przede wszystkim zapowiedziano płytę "EKIPA - Sezon 3" w wersji DELUXE. Jak możemy wyczytać z opisu na dedykowanej stronie:
Album "EKIPA - SEZON 3" DELUXE  jest pełen imprezowych, trapowo-popowych kawałków w chillowym klimacie. Tracklista opowiada o przyjaźni, podróżach, zajawkach i marzeniach.

Dla chętnych pojawiły się do wyboru trzy pakiety:

 • Podstawowy (39,99 zł) - znajdzie się w nim płyta zawierająca kilka dodatkowych utworów. Wszystko to w estetycznym niebieskim opakowaniu,


Źródło: ekipatonosi.pl


 • Kolekcjonerski (79,99 zł) - to co w wersji podstawowej, lecz zawarte w unikalnym i ozdobnym kartonie. Dodatkowo umieszczony zostanie pakiet fizycznych polaroidów z wyjazdu EKIPY,


Źródło: ekipatonosi.pl


 • Premium (399,99 zł) - to co w wersji kolekcjonerskiej, lecz wzbogacone o "puszysty kapelusz typu buckethat, neonowe okulary, bawełnianą bandanę EKIPY, nerkę z pinem i co najważniejsze - BILET KOLEKCJONERSKI na wydarzenie z wyjątkowym koncertem oraz możliwością spotkania się z członkami EKIPY i ich przyjaciółmi". Całość opakowana dodatkowo w czarny box.


Źródło: ekipatonosi.pl


Premiera płyty zaplanowana jest na czerwiec tego roku. Już teraz jednak można składać zamówienia przedpremierowe. Co ciekawe, utwory będą publikowane cyklicznie także na kanale EKIPA co 3-4 tygodnie. Pierwsza pojawi się dziś (8.03) o godzinie 18:00. 

Z okazji końca drugiego sezonu swój kanał założyła Fusialka. Pojawił się na nim pierwszy materiał, gdzie gra 1vs1 z Pashą w Counter-Strike: Global Offensive.Jutro (9.03) każdy członek EKIPY opublikuje także film na swoim kanale. Wszystkie klipy wstawiane będą w odstępie jednej godziny. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę:

 • 12:00 - Tromba

 • 13:00 - Patec

 • 14:00 - Wersow

 • 15:00 - Marta

 • 16:00 - Krzychu

 • 17:00 - Mini Majk

 • 18:00 - Nowciax

 • 19:00 - Marcysia


Friz wspomniał także o wejściu spółki EKIPA HOLDING na giełdę. Jak twierdzi influencer, od tego wydarzenia dzieli wszystkich "naprawdę niewiele". Pozostaje więc czekać.

Co dalej? Na szczegóły trzeciego sezonu jeszcze nieco poczekamy, lecz już pojawiają się pewne domysły. Warto zwrócić uwagę na m.in. samolot znajdujący się na grafice wersji kolekcjonerskiej płyty. Karol swego czasu wspominał, że chciałby odwiedzić wraz z członkami zespołu różne kraje. Być może to jakaś wskazówka? Zobaczymy.

 

Czekacie na 3 sezon EKIPY? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.