Ekipa Friza oraz WiP Bros zagrają swój pierwszy koncert!

Ekipa Friza oraz WiP Bros zagrają swój pierwszy koncert!

Stworzony przez Ekipę Friza i chłopaków z kanału WiP Bros. utwór, przyjął się dużo bardziej pozytywnie, niż inne tego typu muzyczne eksperymenty YouTuberów. Wykonany w 24 godziny klip cały czas nabija ogromną ilość wyświetleń i od dwóch dni utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie "na czasie". Fani, którym spodobała się piosenka twórców, będą mieli okazję usłyszeć ją na żywo, ponieważ Ekipa oraz WiP Bros zagrają ją na swoim pierwszym koncercie!


Powstały w 24 godziny rapowy debiut Ekipy Friza, stworzony we współpracy z WiP Bros, ma już na swoim koncie prawie 6 milionów wyświetleń oraz około 500 000 łapek w górę. Piosenka przyjęła się na tyle dobrze, że 3 dni po premierze zostanie przez twórców wykonana na żywo, podczas Miejskiego Hip Hop Festiwalu w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się już dziś, czyli 15 lutego, a wykonawcy utworu "PRZEJMUJEMY JUTUBY" zostali dopisani do line-up'u w ostatniej chwili.Na tej samej scenie, tego samego dnia wystąpi wielu znanych wykonawców jak choćby ReTo, Żabson, Young Igi, White 2115 czy Białas. Bilety na event cały czas nabyć można tutaj. Jeżeli jeszcze nie widzieliście wspomnianego klipu możecie zobaczyć go poniżej: 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.