Ekipa Friza z własnym kanałem!

Ekipa Friza z własnym kanałem!

Podczas trwającego właśnie MeetUpu w Krakowie Ekipa Friza  przygotowała wielką niespodziankę.


Takiego wejścia na scenę Ekipy Friza, czyli Tromby, Wujka Łukiego i Mini Majka podczas tegorocznego MeetUpu nikt się nie spodziewał. Okazało się bowiem, że było to równocześnie wejście na scenę YouTube. Panowie ogłosili, że otwierają wspólny kanał, na którym będą pojawiać się naładowane przez nich wszystkich pozytywną energią filmy.

Oto zapowiedź EKIPY:Podczas krótkiego wywiadu twórcy zdradzili, że nadchodzące produkcje na tym kanale to duży powiew świeżości. Jak widać po zapowiedzi, filmy będą bardzo zróżnicowane, ale niezmienne będzie jedno - energia i pozytywne emocje.Oczywiście nie oznacza to końca kanałów Friza czy Tromby, którzy w dalszym ciągu będą je prowadzić. Różnica jest jednak taka, że na EKIPIE twórcy zawsze będą występować wspólnie z ewentualnymi gośćmi, którzy niewątpliwie pojawią się w przyszłości.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.