Ekipa Friza otwiera kanał na Twitchu!

Ekipa Friza otwiera kanał na Twitchu!

Po zakończeniu serii daily vlogów na kanale Friza, nowe filmy YouTubera nadal pojawiają się z dużą regularnością. Dla niektórych widzów to jednak za mało, ale od dziś nie mają oni już żadnych powodów do zmartwień. Ekipa otwiera bowiem kanał na Twitchu!


Członkowie Ekipy Friza słyną głównie z publikacji materiałów wideo na swoje kanały YouTube. Mimo tego, od czasu do czasu, prowadzili tam pojedyncze transmisje na żywo. Najczęściej za ich przebieg odpowiedzialny był Patec, który zapraszał resztę osób na wizję. Format przypadł widzom do gustu i prawdopodobnie to właśnie z tego powodu, Ekipa postanowiła rozszerzyć działalność jeśli chodzi o transmisje na żywo. W związku z tym, Friz uruchomił oficjalny kanał na platformie Twitch, na którym transmisje będą pojawiać się niemal codziennie, a wszystkie będą wcześniej zapowiadane na mediach społecznościowych twórców.


Kliknij tutaj, aby przejść na kanał Ekipy na Twitchu! 


Na nowym kanale na transmisjach będą pojawiać się wszyscy członkowie Ekipy, ale twórcy przewidzieli różne formaty. Każda z osób będzie odpowiedzialna za inne treści i tym sposobem na kanale pojawią się zarówno streamy gamingowe, rozrywkowe czy o tematyce beauty. Dziś o godzinie 17:00 Ekipa przeprowadziła pierwszą transmisję, na której opowiedziała więcej o kanale oraz zagrała w "masz 7 sekund na...". Będziecie śledzili poczynania Ekipy Friza na Twitchu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.