Ekipa Friza i WIP Bros stworzyli piosenkę wraz z klipem

Ekipa Friza i WIP Bros stworzyli piosenkę wraz z klipem

Wyzwania na kanale Friza nie są żadną nowością, a ostatnimi czasy filmy z ich wykonywaniem często przybierają format 24-godzinny. Najczęściej jest to wykonywanie konkretnej czynności, bądź trzymanie się pewnych wcześniej ustalonych zasad przez całą dobę. Tym razem, Ekipa zaprosiła na swój odcinek chłopaków z WiP Bros. i postawili oni sobie za cel stworzenie piosenki z klipem w ciągu 24 godzin.


Stworzenie utworu muzycznego wraz z teledyskiem w ciągu 24 godzin jest zadaniem dużo trudniejszym niż mogło by się wydawać. YouTuberzy biorący udział w wyzwaniu musieli wykonać szereg czynności takich jak: znalezienie odpowiedniego bitu, napisanie tekstu, zrealizowanie wokali w studiu oraz nagranie i montaż klipu. Trzeba przyznać, że jest to całkiem sporo czasochłonnych czynności do wykonania w ciągu jednej doby. Materiał ukazujący cały proces twórczy projektu możecie zobaczyć poniżej:Dwie godziny po opublikowaniu filmu z przebiegu całego wyzwania, na kanale Karola pojawił się efekt końcowy całego przedsięwzięcia. Jak możemy podpatrzeć na końcówce materiału z making of'a, klip miał się pierwotnie pojawić na kanale WIP Bros, jednak prawdopodobnie przerósł oczekiwania twórców i w celu większych zasięgów trafił na kanał Friza. Poniżej możecie zobaczyć jak Ekipa oraz chłopaki z WiP Bros. poradzili sobie z wyzwaniem:Dajcie znać co sądzicie o piosence oraz klipie w komentarzach!

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.